02 Temmuz 2013

Metro Turizm İnternetten Alınan Bilet Araçta Farklı Çıktı!

İnternet sitesinden Mersin'den Trabzon'a bilet aldım. İnternetten aldığım bilette orta kapı girişinin çaprazında 23 no cam kenarı olduğu için aldım. Bileti yazdırırken 23 no koltuğun orta kapı girişi koridor kenarı olduğunu söylediler. Cam kenarı aldığımı söylediğimde, araç plakası değiştiği için böyle bir değişikliğin olamayacağını söylediler. Müşteri hizmetlerini aradım. Araç dolu olduğu için bir şey yapamayız dediler. Bilet ofisinde zaten hiçbir şekilde müşteriye yardım yok.

Metro Turizm'den sakin bilet alma diyenlere kulak asmadığım için çok yanılmışım. Sikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket eden sözde Metro Turizm nerede acaba?

Burcu 68 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Belirtilen konuya istinaden Fadime hanım ile görüşme yapılmıştır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön