02 Temmuz 2013

Metro Turizm İnternet Üzerinden Hayali Bilet Satışı!

Konya-Erdemli ve Erdemli Konya seferlerini internetten inceleyerek satın aldım ve Metro Turizm yazıhanesinden biletleri kestirdim. Bilette yazan saatten iki saat önce servis olup olmadığını öğrenmek için aradığımda böyle bir seferin olmadığını tesadüf üzerine öğrendim. Farklı bir firmayla farklı bir saatte gitmemi teklif ettiler. Mecbur kaldım gitmeye çünkü başka yer yoktu ve programımı ona göre yapmıştım.

İlginç olan dönüş için farklı bir tarihe almış olduğum saatte de böyle bir seferin olmadığını, Metro Turizm müşteri hizmetlerini aradığımda öğrendim.

Süleyman 79 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Süleyman beyin Müşteri Hizmetlerin iletmiş olduğu şikayete istinaden geri dönüş yapılmıştır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

  • Süleyman 08 Temmuz 2013

    müşteri hizmetleri farklı otagarda görevli metro turz. görevlisi farklı konuşuyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön