01 Nisan 2013

Metro Turizm İlgisizlik!

Daha önce de otobüste yeterli yolcu sayısı olmadığı için İstanbul-Otogar çıkışında muavin tarafından arka koltuğa saklandığımı ve otogardan otobüs ile o şekilde çıkış yaptığımız konusundaki şikayetimi ileterek kendilerinden özür maili almıştım ancak görüyorum ki ilgisizlikleri devam etmekte. Metro kartımız yanımızda olmadan da kartımıza kayıtlı cep telefonu numaramızı aktarmamız durumunda kartımıza puan yüklemesi sağlanabileceği bilgisini müşteri hizmetlerinden almamıza,daha önce İstanbul/Otogar şubesinden de sadece cep telefonumuz ile puan yükleme işlemi yapabilmemize rağmen bugün İstanbul/Fatih şubeleri kartsız işlem yapmadığı gibi şuan onunla uğraşamam diye bir cevap aldım.Şikayetçiyim

Tuğba 89 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba 19 Nisan 2013

    Şikayetimle ilgili arayan personel personele gerekli uyarı yapılmıştır dedi ve alel acele telefonu kapattı,Metro kartıma puanımın yüklenmesini istiyorum şikayetim devam etmektedir.

  • Metro Turizm Temsilcisi01 Nisan 2013

    Tuğba hanımın şikayetine istinaden ilgili birime konu aktarılmıştır,gerekli bilgilendirme sağlanacaktır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön