25 Ağustos 2014

Metro Turizm İle Yolculuk Değil Eziyet İçin Bilet Almışız!

Metro Turizm bizi Bartın otogarında hiç abartmıyorum tam 3 saat bekletti. Ankara ile aralarında
4 saat olmasına rağmen biz otogarda 3 saat bekledik. Ankara'ya 7 saatte gidebildik ve bide üstüne aynı koltuktan 2 kişiye satmışlar buda üstüne tuz biber oldu.

Zaten geç kalmışlar bide bizi indirip başka otobüse aldılar tekrar orada da yanlışlık varmış tekrar aynı otobüse aldılar! Ya hayret birşey bu kadar rahat personel görmedim! Hem aynı biletten 2 kişiye satıyorsunuz hem 3 saat geç hareket ediyorsunuz hiç kimse sorumluluğu almıyor! Bizim suçumuz yok büroyu suçluyorlar birinizde çıkıp özür dileseniz en azından bu yazıyı yazmazdım ben sürekli seyahat eden birisiyim metro kendine çeki düzen vermeli.

Çağdaş 416 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön