Metro Turizm İle Yaptığım Yolculuktan Şikayetçiyim!

Halit İ. |

Metro Turzim ile 16.12.2013 tarihinde 655507 sefer no'lu Erzurum - Samsun arası yaptığım yolculuktan şikayetçiyim! 15 ve 16 koltukta bulunan K**** A. ve S**** A.'da (Ağrı'dan binmişlerdi.) Aynı durumdan şikayetçi olduklarını da aktarmamı istediler.

Öncelikle yoldan biletsiz bir yolcu aldık. Trabzon girişinde Askeri araç durdurdu yolda aldığımız bu yolcuya yöneldiler ve sahte paradan kaynaklı bu yolcuyu aldılar. Daha sonra Trabzon 10. Karayolları Müdürlüğünde polis aracımızı durdurdu 4 saat boyunca araç kanalda kaldı yani arama yapıldı araçta zulalanmış kaçak sigara bulundu.

İç bagajın içinde Trabzon'dan gelen 61 TE 410 No'lu Servis aracı bizi Tiflis'ten gelen araçla gelmemizi sağladı. Söyleyeceğim birçok şey var dikkate alın.

Etiketler :

Durak Yerleri ve Bekleme Süresi Seyahat Güvenliği Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halit İ.
  24 Mart
  17:35

  Yapmış Oldugunuz Geri Dönüşte
  Hukuki İşlemler Başlatılmıstır.Demeniz Benim İçin Memnuniyet Olusturan Bir Durum Degildir.Ayrıca Bagajın İçini kontrol edemiyoruz diye lavbali bir tavırla yaklasmanız hiç hoş degildi. KACAK SİGARA otobüsün içindeki oturdugumuz koltukların üstündeki bagaj bölümünün vidaları sökülerek konulmustur.müşteriye ait bir durum olabilrmi sizce?

 • 24 Mart
  17:24

  Merhaba,
  Yolcumuzun müşteri hizmetlerine iletmiş olduğu başvurusuna istinaden görüşme yapılmıştır.
  Bilgilerinize sunarız,
  Saygılarımızla
  Metro Turizm