Metro Turizm İademi Yapmıyor!

Samican D. |

18.07.2014 günü saat 20:00 arabası için Bolu'dan İskenderun'a gitmek üzere internet üzerinden bilet satın aldım. Sabah saat 08:00'da iş görüşmem vardı İskenderun'da ve geç kalmamam gerekiyordu. Saat yaklaşık 20:30'a kadar Bolu-Otogar'da otobüsün gelmesini bekledim.

Sonra Metro Turizm Otogar şubesine otobüsü sordum ve bana İzmit'te otobüsün arızalandığını ve anca 2-3 belkide daha geç saat sonra gelebileceğini söylediler. Bende eğer beklersem geç kalacağımı ilettim. Biletimi internetten satın aldığım için müşteri hizmetlerinden iptal etmemi istediler.

Müşteri hizmetleri 2014296386 no'lu talep oluşturdu, bir bayan aradı durumu anlattım ama arayacağım deyip tekrar aramadı. İademi istiyorum!

Etiketler :

Sefer Rötar Personel Davranışı Değişim / İptal Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Samican D.
  05 Aralık
  19:16

  Arayıp soran yok, ilgilenen yok. Bunlar boş laflar.. Copy-Paste ile olmuyor çözüm sayın yetkili. İcraata geçin.

 • 05 Aralık
  17:23

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm

 • Samican D.
  22 Ağustos
  09:00

  Hala daha ilgilenen yok.

 • Samican D.
  03 Ağustos
  19:08

  Hala ilgilenen yok. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım ama boş.