16 Eylül 2014

Metro Turizm İade Sorunu!

Bileti aldım ancak program değişikliğinden dolayı birkaç saat sonra bileti iptal etmek istedim. Biletin tarihine de birkaç gün vardı bu arada. Çağrı merkezini aradım. Yeni bir kararla artık biletlerin iptal edilemediğini söylediler. Elimdeki elektronik bilete iade etmeye mecbur olduklarını söyledim sonra beni başkasına aktardılar.

Kadın biletinizi açığa alayım dedi, istemedim. Sonra kaydımı oluşturdu, 1 hafta içerisinde dönecekler dedi. Dedim bir haftaya kadar biletim yanıyor, onun için açığa alayım dedim diyor, ki böyle birşey belirtmedi. Metro Turizm ses kayıtlarını da dinleyebilir. Bu arada aradan 1 haftadan fazla geçti ve hala daha arayan soran yok.

Mustafa 315 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön