Metro Turizm İade Biletin Parasını Geri Ödemiyor!

Yasemin A. |

12 temmuzda telefonla müşteri hizmetlerinden İstanbul-Turgut Reis için bilet aldım. İlk aldığım bilet Turgut Reis yerine Bodrum'a alındığı için hemen iadesini gerçekleştirip ücretin 7 iş günü içerisinde gerçekleştireceklerini ilettiler. Turgut Reis için yeni bilet aldım. Fakat seyahatim iptal olduğu için o bileti de iptal ettirdim.

İptal edilen iki biletimin de geri ödemesi hala yapılmadı. Metro Turizm müşteri hizmetlerine ulaşmak çok zor olduğu gibi ulaştığım zamanlarda "Genel Müdürlüğe gönderilmek üzere dosyanızı oluşturdum" cevabını alıyorum. Kaç kere dosya oluşturuluyor iki bilet iadesi için. İhtiyaç sahibiyseniz söyleyin bağış yapalım da kendi paramızın dilencisi olmayalım...

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:23

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm