Metro Turizm Hizmet Kalitesi Yetersiz!

Ayhan Tamer P. |

Adapazarı - Samandıra otobüsüne bindim. TV Lcd kulaklık girişi çalışmıyor sabır dedik koridor tarafındaki kol dayama yeri çalışmıyor. Hostese söyledim yapabileceğim bir şey yok dedi haklı Samandıra'ya indim. Kartal servisi 40 dakika bir farklı semtlere benim gideceğim semtlere 30 dakikada bir ben 11:10'de Samandıra'ya indim 12:00 servisine bindim neymiş servisler hep arızalıymış ben böyle olacağını bilseydim Diğer firmalarla gelirdim ucuz bir de 17 Tl verdim.

Etiketler :

Araç Konfor Müzik - TV Yayını Servis Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayhan Tamer P.
  10 Mart
  23:15

  Adapazarı - Samandıra otobüsüne bindim. TV Lcd kulaklık girişi çalışmıyor sabır dedik koridor tarafındaki kol dayama yeri çalışmıyor. Hostese söyledim yapabileceğim bir şey yok dedi haklı Samandıra'ya indim. Kartal servisi 40 dakika bir farklı semtlere benim gideceğim semtlere 30 dakikada bir ben 11:10'de Samandıra'ya indim 12:00 servisine bindim neymiş servisler hep arızalıymış ben böyle olacağını bilseydim Diğer firmalarla gelirdim ucuz bir de 17 Tl verdim. daha öncede yazdım almadığım hizmetlerin ücretini istiyorum.

 • 01 Mart
  12:10

  Ayhan beye mail yoluyla geri dönüş yapıldı.

  Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz.

  Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.