03 Eylül 2013

Metro Turizm Hizmet Kalitesi Yerlerde!

Telefonla bilet satın alırken 16 saat süreceği bilgisi verilmedi. Bavulları şoförler taşımak zorunda kaldı. Muavinliği şoförler yapmak zorunda kaldı. Aracın ön caminda çatlaklar vardı. 16 Saatte 2 mola verildi( Metro tesisi - arabalı vapur). Araçtaki koltuk ekranlarının yarısından çoğu bozuktu. Bir koltuğa iki bilet satılmış(51 no)İzmir'de bir yolcu o yüzden binemedi.

İlk 5 saat içerisinde 8 kereye yakın yolcu almak için dürüldü(minibüs gibi). Dönerken 20 kişilik servise 40 kişi binmek zorunda kaldı. Firma az önce şaka gibi beni arayıp kuru özür dileyip kapadı. Daha detaylı açıklamam gereken bir çok şey var, lakin karakter sınırlaması olduğundan burada yazamıyorum.

Doğan 96 Okunma

Cevaplar

 • Doğan 07 Eylül 2013

  Hiç bir çözüm üretilmedi.Bir daha asla tercih etmeyeceğim ve çevremdekilere ettirmeyeceğim.

 • Doğan 04 Eylül 2013

  Evet sondan 3. paragrafımda belirtmiştim. Telefondaki şikayetim metroya 2 cümle ile belirtilmiş. Buna istinaden telefonla bana "yetkililer işini eksik yapmış, özür dileriz" dediler. Ben burada telefonda eksik kalan diğer bilgileri paylaştım ve benim için bu cevabın hiç tatmin edici olmadığını belirttim. Saygılar.

 • Metro Turizm Temsilcisi04 Eylül 2013

  Merhaba, Yolcumuzun müşteri hizmetlerine iletmiş olduğu başvurusuna istinaden görüşme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla Metro Turizm

 • Doğan 03 Eylül 2013

  Bu arada tabletimle delil olsun diyerek birçok şeyi videoya kaydettim. İlgililer gerçek anlamda bu hususla ilgilenmeyip sadece özür dileriz diyecekler ise bu bana Metro nun gerçek anlamda umursamaz olduğunu düşündürecek ve insanlık görevi olarak diğer insanları bir şekilde uyarmaya çalışmaya devam edeceğim. Eğer ben şimdi trafik ekiplerini arayıp bu aracı durdurturum demeseydim, 8,5 saatin sonunda 5 dk lık tuvalet molasını bile alamayacaktık. Araçtaki yolcular wc önünde kuyruk oldular.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön