Metro Turizm Herşey Sorun!

Nogay A. |

Araç kaptanı otogara giriş yapmadan Sorgun ilçesi merkezine girmeden Kayseri istikametine devam etti, bu yüzden seyahat edemedik, mağdur durumda kaldık şikayette bulunduk ve biletlerin iptalini talep ettim.

Diğer biletin referansı numarası: sdsyrv4. 18/09/2015-09:38 günü şikayetimi dile getirdim. 128 gündür firma şikayetim ile ilgili herhangi bir işlem yapmadı ve bana geri dönüş gerçekleştirmedi, müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen hep aynı şeyleri söylüyorlar "şikayetinizi ilgili yerlere ileteceğiz". En son 26.01.2016 günü saat 18:00 sıralarında müşteri hizmetlerini aradım yine aynı cevabı aldım, artık bıktım. Bu kadar sorumsuzluk böyle bir kuruma yakışmıyor. İlgilenen olmadı, şikayetçiyim.

Etiketler :

Durak Yerleri ve Bekleme Süresi Değişim / İptal Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mart
  14:45

  Sayın YETKILI,

  Yolcu ile görüşme yapıldı.

  Saygılarımızla,

 • Nogay A.
  03 Mart
  21:56

  Metro Turizm ile bundan sonra kesinlikle seyahat etmem ve asla kimseye de tavsiye etmiyorum. Arkadaşlar 200 güne yakın oldu şikayetime hala cevap veren olmadı müşteri hizmetleri diye telefonun ucunda bulunanalar hizmetten yoksun, orada çalışanların hiçbir sorun çözemeyeceği aşikar ve adamlar konulardan bir haber, müşteri hizmetlerine ulaşmak için saatlerce telefonda müzik dinletiyorlar yazıklar olsun mağdur edildik otobüs otogara gelmedi ve kimse bize yardımcı olmadı başka bir firma ile seyahat etmek zorunda kaldık ailemle, şoförü, otobüsü şikayet ediyorsun yetmiyor bir de bence sorun çözemeyen mağduriyetimizi gideremeyen bu müşteri hizmetlerini de şikayet edecek bir merci lazım, yazıklar olsun.