Metro Turizm Haksız Yere Alınan Bagaj Ücreti!

Sermet S. |

İlgili tarihte 341070 sefer numaralı otobüse Alibeyköy'den binerken 2 kişilik biletimiz karşılığı olan 60 kg bagajın çok çok altında, yaklaşık 20 kg civarı bagajımız olmasına rağmen otobüs şoförü bagajımız için 50 TL talep etti. Ödemeyi yapmazsak bizi kabul etmeyeceğini söyledi. Bagajımızın tartılmasını talep ettik. Şoför kabul etmedi. Biletlerimiz yanmasın diye mecburen ödemeyi yapıp bindik araca.

Şoförün bize tutum ve davranışı çok kaba ve çirkindi. Vardığımız otogarda şikayette bulunduk. Bagaj kontrollerimiz yapıldı ve bizim haklı olduğumuz söylendi. Parayı alan şoför uyuduğu için paramızı geri alamadık. Şikayetimizden de bir sonuç çıkmadı. Metro Turizm bize hiçbir şekilde geri dönüş yapmadı. Bilginize.

Etiketler :

Personel Davranışı Bagaj Limit ve Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:23

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm

 • Sermet S.
  08 Ağustos
  16:02

  Kendi web sayfasındaki ilgili linkten ve çağrı merkezinden de şikayetimi dile getirmeme rağmen hiç bir muhattap bulamadım.

 • Sermet S.
  08 Ağustos
  16:00

  Kaza rekortmeni Metro Turizm ile bir kereye mahsus seyahat etmiş oldum. Ve pişmanlık duyuyorum. Skandallarını haberlerde kanıt fotoğrafları ile görebilirsiniz. http://gundem.bugun.com.tr/m/NewsDetail.aspx?id=1208855