29 Nisan 2014

Metro Turizm Haber Vermeden Otobüsü Değiştirmiş!

27.04.2014 tarihinde 23:59'da Samandıra'dan Ankara'ya ablam, eniştem ve yeğenime normal otobüse bilet aldım. Fakat son dakika otobüsü değiştirip çift katlı otobüs koymuşlar. Ablam astım hastası ve dar-küçük yerlerde kalamıyor. Çift katlı otobüsün üst katı dar olduğu için yolculuk işkence olmuş, bunalmış.

Seyahat başladıktan sonra haberim oldu. Metro Turizm müşteri hizmetlerini aradım, istediğimiz otobüsü koyma hakkına sahibiz dedi! Böyle bir saçmalık olabilir mi? Tek katlı yerine başka bir tek katlı koyabilirsiniz ama çift katlı koyamazsınız.

Son dakika otobüsü değiştirip insanlara haber bile vermediniz ayıp size! İnsanlara saygıyı bırakın insan sağlığına bile saygınız yok!

Hakan 148 Okunma

Cevaplar

  • Hakan08 Mayıs 2014

    "Belirtmiş olduğunuz konu Genel Müdürlüğümüze iletilmiştir. Konu ile ilgili tüm hususların incelenip gerekli değerlendirmelerin ilgili birimler tarafından yapılacağını belirtmek isteriz. Yolcularımızın beklentilerini yerine getirebilmek için çalıştığımızı siz sayın konuğumuzun bilgilerine sunarız." Demişsiniz ortada bir çözüm yok. Üzerinden kaç hafta geçti. Daha incelemeye bile alınmamış. İlettiğiniz yer de başka iletsin biz de unutalım kapansın gitsin. Çok iyi ya..

  • Metro Turizm Temsilcisi08 Mayıs 2014

    Merhaba, Yolcumuza mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla Metro Turizm

  • Hakan05 Mayıs 2014

    çok çalışmaları lazım çok

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön