25 Mart 2013

Metro Turizm Gecenin 5'inde Eşimi E5'te Yolda Bırakmış!

Bir cenaze sebebiyle giden araç bulamadığım için mecburen istemeyerek eşimi Metro ile Gerede' ye göndermek zorunda kaldım. Öncelikle siteleri üyelik kabul etmiyordu, hata veriyordu, online satış çalışmıyordu. Zar zor telefondan bileti alabildim. Otobüs geç geldi vs buraya kadar her zamanki Metro sorunu, süreç buradan sonra dibe vuruyor.

Biletin bitiş noktası Gerede' de otogarda durması gerekirken eşimi, bayan haliyle gecenin 5inde E5 in kenarında indirmiş. Böyle saçma sapan bir davranış olabilir mi? Tutulur hiçbir yanı yok. Konuyla ilgili hukuki takip hakkım tarafımda saklıdır.

Burak 122 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi25 Mart 2013

    Burak beye mail yoluyla geri dönüş yapılmıştır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön