Metro Turizm Fazla Ücret Kesintisi Ve İade Edilmemesi!

Ömer Y. |

09.08.2014 tarihinde "Metroturizm.com.tr adresinden bilet aldığımda 25.00 TL fazla ücret tahsil edildi. Müşteri hizmetlerine başvurmama rağmen iade gerçekleştirilmedi.

Müşteri hizmetlerini; şikayet numaram ile 09/08/14 ve 03.09.2014 tarihleri arasında toplamda 7 kere aradım ve hepsinde finans bölümümüz size ulaşacaktır deniliyor.
El konulan paramı geri alamıyorum...

Müşteri ilişkileri "0" olan bir firma...

Etiketler :

Bilet Fiyatı Değişim / İptal Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Bilet İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Y.
  21 Aralık
  19:46

  90 gün sonra kendi gayretlerimle paramı alabildim. Muhasebeniz hiç ilgilenmedi bile. Her aradığımda 15 içinde ödenir deyip telefonu kapatınız. Tüm tutabak ve kayıtları birebir uğraşarak yapınca göndermek zorunda kaldınız.
  Metroya paranızı kaptırmayız... Almak için 90 gün uğraşmak zorunda kalırsınız...

 • Ömer Y.
  21 Aralık
  19:26

  90 gün sonra sizin muhasebenizin yapmak istemediği işiben yaptım. Tüm tutanak ve kayıtlarla muhasebenizi zorlayınca ödemek zorunda kaldılar...
  Yoksa Metro turizmin zere miktarı ilgileneceği yok...

 • 05 Aralık
  17:23

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm

 • Ömer Y.
  07 Eylül
  13:16

  önce fazla müşteri memnuniyetinin ne olduğunu, ne işe yaradığını öğrenmeleri gerekli...