27 Kasım 2014

Metro Turizm Fazla Çekilen Paramın İadesini Yapmıyorlar!

Metro Turizm daha önce de sizlere yazdığım şikayet ile alakalı hala ve hala ne bir geri dönüş yapılmış, ne bir iade gerçekleşmiş ne de cevap verilmemiştir. Her gün aramama ve üzerinden 40 gün geçmiş olmasına rağmen hala ne arayan var ne soran var.

Birde her konuştuğum kişi yetkimiz yok deyip görüşmeyi sonlandırıyor. Böyle sorumsuz bir firma daha görmedim gelmezde. Finans departmanlarının olduğuna inanmıyorum. Resmen insanları mağdur edip paralarını hiç edip, iade etmiyorlar.

Bu iş artık resmi yerlerde bitecektir.

Murat 487 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön