Metro Turizm Emektar Otobüsle Yolculuk Yaptık!

Omer İ. |

Gidiş ve telefon üzerinden, bazılarının aksaklık diyecekleri hizmetler -hepsini yazmaya karakter yetmiyor- bir yana, özellikle dönüşümüz muhteşemdi. Rahatsız koltuklardan başka bir şey sunmayan nostaljik dönüş aracımız, bize bol bol yol izletti. Yolcu alımı, mola ve duraklamalar bir yana, yolda emektar otobüsümüzün arızalanması sonucu dışarıda bolca vakit geçirdik. İkinci, daha eski otobüsümüz ile bir de gümrükte vize pasaport işlemleri haricinde bir buçuk saat kadar bekleyerek seyahatin tadına vardık.

Sağ olsun çalışanlar da neden durduğumuzu, ne zaman kalkacağımızı falan söyleyerek bizi rahatsız etmediler. Bizi otobüs yolculuğuna doyuran Metro Turizm'e teşekkür etmeyi borç bilirim.

Etiketler :

Araç Konfor Seyahat Hızı ve Süresi Müzik - TV Yayını

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Omer İ.
  23 Ağustos
  02:04

  Herhangi bir çözüm maksadı olmasa da makul bir zamanda hakaret içermeyen buz gibi bir cevap aldım. Herhangi bir çözüm üretimi mevzubahis değil. İlk seyahatimde sayamadığım kadar sıkıntı yaşadığım bir firmayı mecbur kalmadığım takdirde tekrar tercih etmem pek mantıklı olmaz.

 • Omer İ.
  23 Ağustos
  02:00

  Firmadan şikayetimle ya da benimle ilintisi bulunmayan, her şikayete cevap olarak gönderilebilecek şablon bir kusura bakmayın maili aldım.

 • 22 Ağustos
  12:00

  Merhaba,
  Yolcumuza mail ile bilgilendirme yapılmıştır..
  Bilgilerinize sunarız,
  Saygılarımızla
  Metro Turizm