Metro Turizm Çağrı Merkezinden Yazıhanesine Kadar Fiyasko!

Ümran A. |

25 ağustos - 21:45 Burdur İstanbul, 34 numara için bilet kesildi. Israrla cam kenarı istedim otobüste koridor çıktı.

Aynı Metro Turizm yazıhanesinden pazartesi günü akşam 8:20'de babam bilet almak için yazıhaneye gidiyor. Bilet kesen adam Pc'de bir şeylerle uğraşıyor. Babam öğlen gitmiş yazıhane kapalıymış. Akşam sorunca alay eder gibi konuşup sizin için çalışıyoruz, uğraşıyoruz burada diye terslemiş! Babam şikayet edeceğim dediğinde istediğin yere şikayet et demiş. Pes!

Ve bu akşam 27 ağu. 20:20 çağı merkezini aradım. B**** bey ile görüşüyordum. Şikayetimi apar topar alıp dakikalarca bekletmeye aldı, nedenini sorduğumda yazı yazdığı belirtti. Yetkili istedim öyle birşey yokmuş yetkiliye aktaramazmış. Çalışanların hepsi bu şekilde...

Etiketler :

Bilet Satış Personel Davranışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümran A.
  05 Şubat
  17:54

  Hiç dönen olmadı.
  Tüm aile metro kullanmayı bıraktık.

 • 05 Aralık
  17:23

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm