Metro Turizm Böyle Şoför Muavin Görülmedi!

Adem N. |

Dün 531618 no'lu Rize-Bursa seferinde 34 DT 9624 plakalı araç ile seyahat ettim. Şoförlerimizin biri yolculuğun başından sonuna kadar araç içinde sigara içti. Yolcuların sorularına ve isteklerine bağırarak ve saygısızca cevaplar verdi.

Benim her zaman inip bindiğim Taşköprü durağında durmak istemeyince evimin yakınından geçip 15 km daha gidip geri gelmek zorunda bırakıldım. Ayrıca 20 saat sonunda vardığımız (normal yol 15 saat) Yalova terminalinde muavin yoruldum bahanesi ile bagajların indirilmesinde yardım etmeyerek yolcuları zor durumda bıraktı.

Dört kişi iki kere fazladan indi bindi yaparak yollarda perişan olduk. Gereğinin yetkililerce yapılması talep ediyorum.

Etiketler :

Koku/Nem/Sıcaklık Durak Yerleri ve Bekleme Süresi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:23

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm