Metro Turizm Bor Bayinizde Pos Cihazı Yok Ve Otobüsler Çok Eski!

Seha Ö. |

Niğde'nin Bor ilçesinde bulunan şubenizde pos cihazınız neden yok? Ayrıca yukarıda belirttiğim sefer no'sundaki otobüste su dışında hiçbir şey ikram edilmedi. Otobüse daha önce binen kişilerin çöplükleri de koltuk arkasında bulunan fileli yerden toplanmamıştı ve otobüsteki televizyonların hiç biri çalışmıyordu.

Uzun yolculuklarda neden bu tip eski otobüsler tercih ediyorsunuz? Bu sizde karşılaştığım 3. Kötü otobüs. Ama bu sefer şikayette bulunarak bu durumu düzelteceğinizi umuyorum. Yoksa sizin firmanızı bir daha tercih etmeyeceğimi şimdiden bildiririm.

Etiketler :

Araç Konfor Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:24

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm