Metro Turizm Bizi Mola Yerinde Unuttu...

Mediha A. |

Eşimle bayramın 1 günü saat 12.00 otobüsüne İstanbul'dan Şarköy'e biletimizi aldık, otogara geçtiğimizde otobüse bindik fakat koltuk numaralarımız ayrı ayrı görünüyor. Otobüs değişiklik yapılmış ama biletleri düzenlenmemişti. 21-22 biri tekli koltuk diğeri ikili koltuk, bayana rica ettiler oda yardımcı oldu yerimize geçtik.

Tam hareket etmek üzereyken bir anda otobüsteki personel dışarı fırladı ve kavga etmeye başladılar, fırçalarla tekme tokat onu da geçtik otobüs hareket ettiğinden beri sadece Silivri'de yolcu aldı ve devam etti.

Tekirdağ'da otogarda durunca bizde bir şeyler almak için indik anons falanda hiç yapılmadı. Mola ne kadar ya da inmeyin diye söylenmedi hemen döndük fakat otobüs çoktan gitmişti, peşinden koştuk fakat durmadı. Ofise döndük özel araçla oraya kadar gittik, otobüse bindik yerimizde 3 kişi oturuyor.Bu nasıl kötü hizmet anlamadım Şarköy'de inecek kişileri unutma yetmedi bir de yerimizi sattın.

Etiketler :

Durak Yerleri ve Bekleme Süresi Mola Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mediha A.
  27 Eylül
  11:47

  Görüşme yapıldı fakat bir çözüm olmadı sadece aradılar o kadar

 • Mediha A.
  18 Temmuz
  13:57

  bu kadar aksilik olmaz artık yeter yani biletlerimizi geri almadınız bakın yine sorun yaşadık buna kekten bir çozum bulun lütfen yetkikilere sesleniyorumm mmm

 • Mediha A.
  18 Temmuz
  13:53

  pes yani gerçekten bu kadar olmaz nasıl bir firma bu lanet olsun biletlerimizi erteletik fakat annem kulanmak üzere verdim ama yine sorun yine sorun mu nasıl bir hizmet kendi paramızla rezil oluyoruz bügun şarkey'den 12:15 bilet aldık fakat otobüs arızalanmış 13:00 yolla çıktılar acilllllll donuşşşşşşşşşşş yapın artık gerçekten bir çözum bulun bu hizmeti yapamıyosanız kapatın insanları mağdur etmeye hakınız yokkk... ... ... ... ... ... ... ... ... .

 • 15 Temmuz
  12:04

  Sayın YETKILI,

  Yolcumuz ile görüşme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm