08 Ekim 2014

Metro Turizm Bilgim Olmadan Biletim Satıldı Mağdurum!

Kapı gibi numaramı vermeme rağmen biletim satıldı... Yeşilpınar Metro Turizm şubesinden rezerve Ettirmiş olduğum biletimin 30 eylüle kadar süresinin olduğunu belirttiler almaya gittiğimde Esenyurt şubesinde veznede olan O**** S. adlı şahıs yazıhaneye herhangi bir bilgi vermeden isim değişikliği yaparak biletimi satmış.

Elemanlarına düzgün eğitim verilsin kimseyi zor durumda bırakmaya hakkınız yok resmi her yere gerekli şikayetimi yaptım. Çözüm istiyorum ben şu anda bilet bulamadım ve memleketime gidemiyorum öğrenciyim müdürlüklerini aradım açmıyorlar ilgilenmiyorlar çağrı merkezlerine şikayet bildirmek için aradım yüzüme kapattılar şikayetçiyim!

Seda 287 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön