Metro Turizm Biletimin Para İdesi Yapılmıyor.

Mehmet Hakan A. |

Konya-Safranbolu arası 03.10.2014 tarih saat:16.00ya internetten bilet aldım. Aldığım biletin açıklamalar kısmında kalkıştan 24 saat öncesine kadar paranın iade edileceği yazıyor. Biletimi 26.09.2014 tarihinde iptal etmek istediğimde 4443455 no lu telefondaki temsilci bileti ancak açık bilete çevirebileceğini söyleyip iptal için olan yerin çok meşgul olduğunu söyledi. Tekrar aradığımda diğer temsilci, firmanın biletlere para iadesi yapmadığını söyledi.Biletimin para iadesinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:24

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm

 • Mehmet Hakan A.
  08 Ekim
  14:32

  metro turizmin müşterilerine vermiş olduğu değeri öğrenmiş olduk. Bir daha Metro turizmin yanından bile geçmem. Alacağımızı da öbür tarafta alırız artık...