Metro Turizm Biletimi Başkasına Sattı.

Osman E. |

25/07/2014 İstanbul Samandıra-Tokat saat 22:15 aracına 2 kişilik yer aldım. Sesli yanıt siste (43 44 numaralı) ancak diğer arkadaşımın daha erken gitmesi gerekti ve yerini 10/07/2014 tarihine aldırdı seyahatini gerçekleştirdi. Arda kalan tek kişilik yer ise Metro Turizm tarafından haczedildi satıldı ne olduğunu bilmiyorum. Otogara gittiğimde sistemde görünmedi, yerim bir başkasına satılmıştı. Kısacası mağdur olduğum, para iadesi de yapmadılar. Zaten çoğumuzun da bildiği üzere başka firmalarda tutunamayan teknik olarak yetersiz bir kadrosu varmış.

Etiketler :

Personel Davranışı Değişim / İptal Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:24

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm