Metro Turizm Biletimi Açık Bilete Çevirmeme Ve İptal Ettirememe!

Şuayıp G. |

Bu gün saat 10:30 civarında almış olduğum bileti bazı nedenler yüzünden açık bilet yaptırmak istedim sistem sürekli hata verdi. Bunun üzerine iptal ettirmek istedim iptalde de hata verdi ve başka bir güne alınmasını istedim bu konuda da hata verdi! 30-35 dk bu işlemler için uğraştım netice alamayınca müşteri hizmetlerini aradım ve bana otobüsün kalkış saatine 12 saat kala işlem yapabileceğimi söylediler.

Ben bu durumda ne yapabilirim zaten bileti alınca 3 saat kalmış oluyor. Ben öğrenciyim ve biletimin yanması çok kütü oldu ögrenci için çok büyük bir miktar. Ben bu biletimin yenisini veya da ücretinin bana tekrar verilmesini istiyorum aksi halde dosyamı hazırladım mahkemeye vereceğim dava açacağım...

Etiketler :

Bilet Değişim Değişim / İptal Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Bilet İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:24

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm

 • Şuayıp G.
  13 Kasım
  15:18

  Hizmetlerinizden memnun degilim benim şikayetimin sorunu çözüldüğü zaman firmanizla seyehat etmeye devam ederim en yakın zamanda bilgilendirilmek istiyorum