Metro Turizm Bilet Kesti ama Oturacak Koltuk Bulamadım!

Şaban D. |

Bafra şubesine vardığımda aracın kalkmasına 1 dakika vardı. Bileti kesemedik ve dolmuşla yolda aracı yakaladık ve otobüste bilet kesildi 46 numara. Daha sonra bu numaraya başka bir yolcu için bilet kesilmiş. Muavin boş olan bir yere geçmemi istedi fakat nereye geçtiysem dolu çıktı.

Bu şekilde benden hariç en az iki yolcu daha var. İlk terminalde bilet kesileceğinin bilgisini vermediler. Ne de bilet kestirim bana getirdiler. Araç içinde formaliteden bilet kesiliyor. Sonradan yolcular eşya gibi koltuklar arası sürünüyor. Metro Turizm'in her zaman yaptığı şey.

Etiketler :

Personel Davranışı Bilet Satış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şaban D.
  07 Ağustos
  16:53

  Metro artık güvenirliğini kaybediyor. Metro gibi büyük şirketin küçük sorunların üstesinden gelememesi ileride yaşanabilecek büyük sorunlarda iflasın eşiğine gelebilir. Bir kıvılcımla başlar her şey engel olunmadığında dünyayı Sarar. Araç içinde formaliteden bilet kesiliyor fakat yolculuk bitene kadar onlarca koltuk değiştirebiliyorsunuz. Araç içinde kesilen bilette isim yazmıyor bu da yasal değil ve kaza olduğunda hak talep edemiyorsun. Ulaştırma bakanlığının bana söylediği hiçbir şekilde bir araç için bir koltuk numarası iki defa kesilemez. Müşteri hizmetlerinin söylediği o bileti araç içinde ücret tahsil etmek için varmış. Bilet kesilenlerden neyin ücretidir anlayamadım?

 • Şaban D.
  06 Ağustos
  01:24

  Metro artık güvenirliğini kaybediyor. Metro gibi büyük şirketin küçük sorunların üstesinden gelememesi ileride yaşanabilecek büyük sorunlarda iflasın eşiğine gelebilir. Bir kıvılcımla başlar her şey engel olunmadığında dünyayı Sarar.

 • 30 Temmuz
  16:57

  Sayın YETKİLİ,

  Yolcumuza mail yoluyla geri dönüş yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Metro TURİZM