06 Eylül 2014

Metro Turizm Bilet İptali Yapmadı!

Yukarıda belirtmiş olduğum şekilde bugün gerçekleştirmem gereken bir seyehatim vardı ancak otogara ulaşırken yaşadığım olumsuzluklar yüzünden Metro Turizm'i i arayıp geç kalacağımı soyledim 3 dakika geç kaldım ona rağmen beni beklemeden otobüs hareket etmiş ve yolcu kontrolü yapılırken orada bulunmadığım için beni aramaları gerekliydi ancak aramadılar.

Hakkımı aramak için müşteri hizmetleri odasına gittiğimde oradaki ilgili kişi suratıma bile bakmadan bunun kendi problemim olduğunu biletimin yandığını söyledi. Beni hiç bir şekilde ciddiye alıp dinlemedi.Müşteri memnuniyeti ve sorumlulukları konusunda haksızlığa uğradığımı düşünüyorum.

Ozlem 825 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön