Metro Turizm Bilet İptali Ve Para İadesi Yapmıyor Yaparız Demişti!

Hasan Sefa M. |

27.04.2014 tarihinde Burdur'dan Afyonkarahisar'a 25 tl değerinde 3 adet bilet aldım. Bilet alırken satış elemanı bize son bir saate kadar iptal edebilirsiniz dedi. Ben bileti iptal etmeye gittiğimde aracın hareket saatine yaklaşık 2 saat vardı. Gittiğimde ise artık iptal edemeyeceğini söyleyerek biletleri iptal etmedi.

Toplam 75 TL bizden gitti. Hem bilet aldıktan sonra size parayı geri vermiyorlar. Bilet fiyatında size hediye çeki veriyorlar. Bu hediye çekini sadece Metro Turizm firmasında kullanabiliyorsunuz. Yani Metro Turizm anlayışı, Metro'ya para verdiyseniz geri dönüşü yok, o para artık Metro'nun anlayışı hakim.

Etiketler :

Personel Davranışı Değişim / İptal Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:23

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm

 • Hasan Sefa M.
  05 Mayıs
  19:05

  Şikayette bulunmama rağmen hala daha hiç bir şey yapılmamıştır