02 Mayıs 2014

Metro Turizm Bilet İptali Ve Para İadesi Yapmıyor Yaparız Demişti!

27.04.2014 tarihinde Burdur'dan Afyonkarahisar'a 25 tl değerinde 3 adet bilet aldım. Bilet alırken satış elemanı bize son bir saate kadar iptal edebilirsiniz dedi. Ben bileti iptal etmeye gittiğimde aracın hareket saatine yaklaşık 2 saat vardı. Gittiğimde ise artık iptal edemeyeceğini söyleyerek biletleri iptal etmedi.

Toplam 75 TL bizden gitti. Hem bilet aldıktan sonra size parayı geri vermiyorlar. Bilet fiyatında size hediye çeki veriyorlar. Bu hediye çekini sadece Metro Turizm firmasında kullanabiliyorsunuz. Yani Metro Turizm anlayışı, Metro'ya para verdiyseniz geri dönüşü yok, o para artık Metro'nun anlayışı hakim.

Hasan 151 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

  • Hasan05 Mayıs 2014

    Şikayette bulunmama rağmen hala daha hiç bir şey yapılmamıştır

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön