Metro Turizm Bilet İptali Sonrası Para İadesi Yapılmadı.

Pınar Ö. |

Metro Turizm ile 25 Temmuz İstanbul-Ayvalık yönüne çağrı merkezi vasıtasıyla aldığım 2 adet bileti hemen akabinde iptal ettirdim. Müşteri temsilcisi biletin iade ücretinin 7 iş günü içinde hesabıma geçeceğini ekstremden takip edince göreceğimi söyledi. Bugün gelen ekstremi kontrol ettiğimde ücretin yansımamış olduğunu gördüm. Uzun uğraşlar sonucu bir yetkiliye ulaşıp durumu anlattım talebimi işleme aldığını kısa bir süre bekleteceğini söyleyip yine yüzüme kapattılar. 20 gün önce iademi yapması gereken Metro Turizmden 150 TL'lık ödemesini en kısa sürede yapmasını istiyorum.

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:23

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm