25 Eylül 2014

Metro Turizm Bilet İptal Parasını Vermiyor.

22 temmuz günü Urfa'dan Van'a bir bilet aldım ve o günkü program değişikliği nedeniyle tekrar bilet iptali talep ettim ve kabul edildi. Gelen mesaj paranın 15 gün içerisinde hesabınıza aktarılacağı yönündeydi.

Aradan tam 58 gün geçmesine rağmen her aradığımda:
-sürecinizle ilgileniyoruz .
-bankalar mabeynindeki problemler paraların hesaba aktarılmasına engel oluyor .
-tamam beyefendi paranız 10 gün içinde yatırılacak .
-biz gerekli bilgileri genel müdürlüğe ilettik gibi birtakım klasik kalıplarla müşteriyi atlatmaya ve oyalamaya odaklı bir uzman kadrosu çerçevesinde bu kanuni usulsüzlükleri sürekli yapmayı firma prensibi haline getirdiklerini düşünüyorum.

Necip 774 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön