Metro Turizm Bilet İadesi Yapmıyorlar.

Samet S. |

24.09.2014 tarihinde İnternet üzerinden İstanbul'dan Erzincan'a seyahat edecek 03.10.2014 tarihli 16:20 aracı için (1-2-3 numaralı) 3 kişilik bilet satın aldım. Günü gelmeyen biletimi bazı sebeplerden dolayı iptal ettirmek istedim.

Çağrı merkezindeki arkadaşlar biletimi genel müdürlüğün aldığı karar ile iptal edemeyeceklerini ancak açık hale getirebileceklerini bildirdiler. Böyle bir zorunluluk olamaz beni bu şekilde kısıtlayamazlar. Biletlerimin acilen iptalini talep ediyorum.

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:24

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm