21 Temmuz 2014

Metro Turizm Bilet İademi Yapmıyor!

Ben hayatımda bu kadar lakayt kurumsal kimliği olmayan bir firma görmedim! 21 hazirandan bu yan bir iade işlemini gerçekleştirmediniz. 14 adet müşteri hizmetlerinizle görüşmeme istinaden sizi yarın kesin arayacaklar ilgili birime dosyanız ulaştı incelenmiş yarın arayacaklar bahanesiyle yüzüme kapanan telefonlardan bıktım artık.

2014292424 takip no'lu şikayetim ve iade işleminin derhal yapılmaması durumunda gerekli yasal işlemleri başlatacağımı tarafınıza bildiririm yeter artık!

Haldun 416 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

  • Haldun01 Ağustos 2014

    adamlarda kurumsallık sıfır dönüş bile yapmıyorlar!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön