Metro Turizm Bilet Fiyatındaki Adaletsizlik!

Mustafa G. |

Metro kartımla kendim ve oğlum için bilet aldım. Kendi biletimi 21 tl çocuk bileti aldığım oğlumun bileti 19 tl tutarında olduğunu öğrendim. Satışı yapan bayana özellikle çocuk biletinde indirim yapılıp yapılmadığını sordum bana indirimin yapıldığını ve sistemden bu şekilde çıktığını söylediler, bende bu durumda şikayetçi olacağımı bildirerek biletimi almak zorunda kaldım. Zira Gölcük'e dönmem gerekli olduğundan.

Akşam 20:45 civarında Metro Turizm'in web adresinden bilet araştırması yaptığımda online biletin 19 tl olduğunu gördüm. Kendi biletimin referans no'su: peblgd1. Oğlumun biletinin referans no'su: pebldu4

Benim şikayetim oğluma çocuk indirimi yapılmadı bana da gerekli indirim yapılmadı arz ederim...

Etiketler :

Personel Davranışı Bilet Fiyatı Kampanya - Üyelik - İndirim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:23

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm

 • Mustafa G.
  12 Ağustos
  01:31

  diyecek hiç bir şey bulamıyorum ben metro trizimin veb sayfasınada şikayetimi yazdım ama nafile...