Metro Turizm Bilet Değişimi Yapmadı!

Serdar A. |

Kız arkadaşım ile birbirimizden habersiz Çanakkale'ye bilet aldığımızdan, koltuk numaraları dolayısı ile yan yana olmadı. Bu durumu düzeltmek adına yapılan telefon görüşmesi neticesinde, bay ve bayan yolcuların yan yana seyahat edemeyeceği söylendi.

Her iki bilet sahibi de aynı durumu talep etmesine rağmen her iki bilet sahibine de aynı yanıt verildi. Saçma sisteminizin, yapılan taleplere bu şekilde cevap vermesi çok garip. Metro Turizm gibi bir firmaya yakışmıyor.

Etiketler :

Bilet Değişim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:24

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm