Metro Turizm Bilet Alma İşleminde Sorun!

İbrahim B. |

Passenger kart aldım, android uygulaması ve internet üzerinden kullanılmıyor. Telefon araması ile bilet almak istedim passenger kartını yine kullanmadım. Gerçi kullanılsa dahi 2 bilet aldıysanız tek bir bilet için puan veriyor. Telefon aracılığıyla biletimi aldım gidişi otogardan veriyorlar dönüş için aldığınız otogara gitmeniz gerekiyor. Şimdi ben Eskişehir'den Erdek otogara gidip o bileti mi almalıyım? Gününü bekle diyeceksiniz burada 2 kez satılan biletler hakkında bir sürü şikayet var.

Etiketler :

Kampanya - Üyelik - İndirim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:23

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm