24 Ekim 2016

Metro Turizm Bilerek Yolcu Bıraktılar!

23.10.2016 18:05'te Kalkan Edirne - İstanbul iki katlı 34 A** **** plakalı aracın Selimpaşa Metro'da durduğu sırada araçta arkadaşım söylediği halde gelecek var diye 1 dk beklemeyip beni orada mağdur durumda bıraktılar. Bütün eşyalarım araçta ve benimle birlikte mağdur durumda kalan yan koltukta oturan iki bayan da kaldı. Sadece bir dk için ve aşırı bir şekilde gerildim. Oradaki personellerin bu rahatlıkları nereden geliyor?

Orada mağdur durumda birileri var ve çok rahat bir şekilde başka aracı bekleyin falan diyorlar ve sinirlendim diye dayak mı istiyorsun gibi cümleler kurdular ve artık oranın yöneticisi masada oturan biri vardı ve hiçbir şey yapamazsınız şikayet etseniz de bir şey olmaz. Ben buranın işte yöneticisiyim istediğin yere şikayet et dedi bu durumdan şikayetçiyim. Telefon ile de şikayette bulundum. Tüketici hakları nada şikayette bulunacağım Metro'nun insanlara verdiği değer bu kadar mı?

Ertugrul 310 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın YETKILI, Yolcumuzun çağrı merkezimize ilettiği bildirime istinaden işlemleri devam etmektedir. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön