28 Ağustos 2013

Metro Turizm Benim Koltuğumu Başkasına Satmışlar!

Telefonda ismime 12 nolu koltuğu rezerve edip yazıhanede 8 nolu koltuğu bana sattılar. Otobüse bindiğimde 8 nolu koltuk başkasına da satıldığı için o kişi yerinden kalkmadı ve beni 12 nolu koltuğa oturttular. Daha sonra 11-12 nin bilet sahipleri bindi. Muavin karışıklığı çözeceğini söylerken beklediğimiz sırada olay hakkında bilgisi olmayan biri otobüse binip bana bağırarak ve terbiyesiz diyerek sen niye başkasının yerinde oturuyorsun, kalk oradan dedi.

Ben biletim olan 8 noda başkası oturuyor demeye çalışırken, sürekli sözümün kesilmesinden dolayı kavga çıktı ve bana bir sürü hakaret edilip eşyalarım koltuktan atıldı. Tüm bu kaosun sorumlusu Metro Turizm hakkında hak ettikleri cezayı almalarını sağlayacağım. Ayrıca dayım bilet aldığım ilçenin belediye başkanıdır. Gerçekten kötü bir hizmetiniz var.

İlknur 63 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi04 Ekim 2013

    Merhaba, Yolcumuza mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla Metro Turizm

  • İlknur29 Ağustos 2013

    genel müdürlük ile konu ile ilgili gerekli kişiler görüştü, bana hala dönecekler!! Geri dönüş konusunda geç kalmanızı da şikayet ediyorum Metro Turizm.. Bu hizmete maruz kalan herkesin hakkını arayacağım..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön