03 Eylül 2014

Metro Turizm Beklemeden Giden Otobüs!

Bugün saat 13:00 için İzmir otogar - İstanbul bileti almış olmama rağmen otobüs beklemeden gitmiştir. Bilet acele ile çağrı merkezinden alınmıştır. Otobüsün gitmiş olma ihtimali bilgisi vermemiş olmasına rağmen ortada kalan müşterinin mağduriyeti giderilmemiştir. Bu nasıl bir saygısızlıktır?

Otobüs bileti alınmış parasın ödenmiş bir yolcuyu bekleyemez. Sonrada faturası kesilmiş der! Yeni bilet alıp bir sonraki otobüse binebilirsiniz der! Ayıp ayıp, böylesine çok seyahat ettiğimiz firmanın davranış şekli çok moral bozucu. Umarım mağduriyetim giderilir en kısa zaman içerisinde yoksa böyle bir hata yüzünden Asker kardeşim saatlerce bekleyecek!

Emine 268 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön