30 Nisan 2013

Metro Turizm Bekleme Salonları Ürün Ücretleri!

Geçtiğimiz hafta yapacağım seyahat 2 saat sonra olduğu için Metro turizmin kendi bekleme salonu olan üst katta oturup beklemeye karar verdim. İlk önce WC ye gittim o da ne sadece küçük pisuvar olan leş gibi wc çıkışta bir adam 1 TL para istiyor. Neyse mecbur kaldım verdim. Sonra oturdum bir şey içeyim dedim bi çay 2, 5 TL hem de küçük çay bu nasıl bir çay, içtim boğazımda kaldı. İçmez olaydım.

Fiyat tabelasıda yok her içen bin pişman. Şu kaç lira dedim 1 TL. Bu nasıl bir terördür. Adam 15-20 kuruşa mal olan çayı nasıl 2, 5 TL ye satar Metro Turizm neden kendi bekleme salonunda böyle bir şeye kalkışır ayrı merak konusu. Umarım bir daha muavin bir şeyler istemez. Mecbur kalmadıkça tercihim Metro olmaz.

Ercan 90 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi30 Nisan 2013

    Ercan beyin şikayetine istinaden ilgili birime dosya aktarılmıştır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön