Metro Turizm Bavulumu Kaybettiler!

Yusuf Ş. |

İstanbul Alibeyköy'den bindim Gelibolu'da indim yanlış bavul verdiler. Başkasının bavulu da halen bende. Kendime bir muhatap bulup derdimi anlatamadım. Metro Turizm müşteri hizmetlerinde ilgilenen oldu ama bir sonuç çıkmadı.

Sonra insaniyetli biri yardımcı oldu bavul elime geldi ama içindekiler eksik olarak geldi ve bavulum tamamen karıştırılmış içinde geldi. 25 paket sigaram varken 1 pakete düşmüş! Metro Turizm şirketi bunu araştırmalı ve bu tip kişileri bünyesinde barındırmamalı. Benim zararımı kim karşılayacak?Yazık değil mi emekli insanlarız.

Etiketler :

Personel Davranışı Kayıp / Hasarlı Bagaj Tazmin Kayıp / Hasarlı Bagaj Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:23

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm