01 Mayıs 2014

Metro Turizm Bavulumu Kaybettiler!

İstanbul Alibeyköy'den bindim Gelibolu'da indim yanlış bavul verdiler. Başkasının bavulu da halen bende. Kendime bir muhatap bulup derdimi anlatamadım. Metro Turizm müşteri hizmetlerinde ilgilenen oldu ama bir sonuç çıkmadı.

Sonra insaniyetli biri yardımcı oldu bavul elime geldi ama içindekiler eksik olarak geldi ve bavulum tamamen karıştırılmış içinde geldi. 25 paket sigaram varken 1 pakete düşmüş! Metro Turizm şirketi bunu araştırmalı ve bu tip kişileri bünyesinde barındırmamalı. Benim zararımı kim karşılayacak?Yazık değil mi emekli insanlarız.

Yusuf 285 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön