05 Eylül 2013

Metro Turizm Bavulumu Başka Yolcuya Verdiler!

25. 08. 2013 tarihine Boyabat-İstanbul seferinde 23:59 saatine Araç ilçesinden bindik ve Alibeyköy'de bizim bavulumuza benzeyen bir bavul gördük. Yanında insanlar vardı ve acaba bizim miyki der iken otobüs kalktı. Esenler otogara geldiğimizde bavul yoktu. Bana söylenen cevap 'bir kadın çok ısrar etti benim diye, ben de indirdim' oldu. Üzerindeki bagaj fişine bakılmadan Alibeyköy'de bavulumuz indirilmiş.

Alibeyköy'e gittik ve yüzümüze bile bakılmadan 'şuralara bakın varsa vardır' dediler, hiç ilgilenmediler. Esenlerde de bize Y** Ö** isimli müşteri ilişkilerindeki kişi bu konu ile ilgili form doldurdu, ancak o günden bu yana kimse bizi aramadı. Savcılığa bildireceğim Metro Turizm'i.

Fulya 139 Okunma

Cevaplar

  • Fulya09 Eylül 2013

    bundan sonra çok çok zorda kalmadığım sürece metro turizme binmem.müşteri ilişkileri bize yanlış bilgi vermiş. Genel Müdürlüğünü bulduk orada zorla görüşebildik biri ile,o daha farklı söyledi.

  • Fulya09 Eylül 2013

    16 gün oldu ne arayan var ne soran. sözde 15 gün içinde çözülmezse aranacaktı. telefonlara da çıkan yok,direk kapatılıyor. böyle lakayit bir firma görmedim.

  • Metro Turizm Temsilcisi09 Eylül 2013

    Merhaba, Yolcumuzun müşteri hizmetlerine iletmiş olduğu başvurusuna istinaden işlemleri devam etmektedir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön