02 Ağustos 2014

Metro Turizm Bavulum Başkasınınki İle Karışınca Bul Bulabilirsen!

23,06,2014 tarihinde İzmir-Tekirdağ saat 10:00 arabasına üç arkadaş bindik. İndiğimiz esnada bagaj fişini vermemize rağmen, muavin bavulları karıştırıyor. Arkadaşımda kendi bavulu olmadığından dolayı (kardeşinin bavulu) yanlış bavulu aldığının farkına varmıyor.

Kardeşi KPSS sınavı ve alan sınavına girdikten sonra döndüğü zaman, yanlış anlaşılıyor. Müşteri hizmetlerini aradık anlattık durumu şikayetimizi oluşturduk, iki gün sonra dönülecektir diye söylendi ama tabi kimsenin döndüğü filan yok.

Böyle ciddi konuların üstüne daha fazla düşülmeli ki,insanların mağduriyeti uzamasın. Umarım en kısa sürede çözülür...

Timuçin 252 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön