Metro Turizm Ayıplı Hizmet!

Melek A. |

17-08-2014 gününü pazar gününe bağlayan gece Karaman'dan Ankara 330615 sefer no'lu otobüsten şikayetçiyim. Araçta ilgi sıfırdı Konya'ya kadar klimaları öyle bir açtılar ki donduk hasta olduk. Söylememize rağmen kapatmadılar.

Konya'dan sonrada devam etti, araçta muavin bölümünde arkada sigara içildi. Ogün görevli olan personel son derece ilgisiz ve alakasızdı resmen suyu bile zor verdiler. Artık hangi firmaya güveneceğimizi şaşırdık. Aldığınız paramızın hakkını verin!

Etiketler :

Koku/Nem/Sıcaklık İkram Servis Hizmeti Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:23

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm