17 Eylül 2013

Metro Turizm Araç Arızası ve Kaba Davranışlar!

İstanbul Sivas otobüsü 17:30 da kalkması gerekirken 18:15 te kalkış yaptı. Araç arızalanmış, otobüs geldiğinde arka kısmı simsiyah yağ içindeydi, hiç güvenli gözükmüyordu, araca bininde bütün ara paspaslar yağ içinde. Kötü bir koku vardı, internetten aldığım kısıma gittiğimde bütün koltuk numaraları yanlıştı. Gidip düzelttirmeye çalıştım ama bana ait olan yere oturamadım.

Host diye görev yapan kişi ne eğitim almış ne konuşmaktan haberi var. Herkesle laubali, önümde oturan bayan uyurken kucağından çantayı almaya çalışıp şaka yapacak kadar saygısız. Geç kalkan otobüs yüzünden İstanbul trafiğine takıldık. 21:30 civarında ancak boğazı geçtik. Toplam 16 saatte Sivas'a vardık.

Cem 61 Okunma

Cevaplar

  • Cem07 Ekim 2013

    bir mail yazarak çok çok klişe bir cevap yazmışlar, asla ve asla bu ayıbınızı teknolojik ayaklarla örtemezsiniz, çok kötü bir firmasınız, sahtecilik de bir başka hüneriniz, aldığın koltuğuna bile oturamadığın bir firma(cık) !

  • Metro Turizm Temsilcisi04 Ekim 2013

    Merhaba, Yolcumuza mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla Metro Turizm

  • Cem26 Eylül 2013

    en ufak bir geri dönüş, telafi ya da benzeri bir girişim olmamıştır, asla bu firmayı tercih etmem, sevdiğim insanlara da kullanmamalarını tavsiye ediyorum zaten, sevmediğim insanlara bile tavsiye etmem, kurumsallık denen olgudan zerre kadar nasip almamış bir "firma".

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön