Metro Turizm Almadan Gittiler!

Ezel E. |

Metro Turizm'de daha önce yaşadığım problemler nedeniyle zaten bilet almak istemedim, ancak Bayram dolayısıyla yer kalmadığı için aldım ve Selimpaşa tesislerinden Tekirdağ'a gitmek için beklemekteydim.

Bir dikkatsizlik yapmalarından korktuğum için 5 kez gelecek mi, kaçta vs. diye sordum. 13:40'ta tekrar sorduğumda otobüsü aradılar ve cevap şuydu; Biz Selimpaşa'yı geçtik. Nasıl bir şirkettir ki itibarıyla övünüp listeye bakıp yolcu alımını öğretmez personeline?

Selimpaşa'daki çalışanlar ellerinden geleni yapıp beni başka bir seferle göndermeye çalışsalar da bu beni bırakıp giden aracın açık hatasını ve parasını verip koltuk. Aldığım halde şu an hostes koltuğunda gittiğim gerçeğini değiştirmiyor...

Etiketler :

Durak Yerleri ve Bekleme Süresi Personel Davranışı Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:24

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm

 • Ezel E.
  03 Aralık
  15:54

  Metrodan beklenileni yaptılar. Şaşırmadım.