18 Eylül 2014

Metro Turizm 3 Adet Kampanyalı Biletim Yandı!

Daha önce yine buradan yazdığım şikayette de görüleceği üzere Ordu'ya gidiş olan 2 biletim çağrı merkezine ulaşamadığımız için değiştirilememiş ve yanmıştı. Şimdi de yeni ve daha ciddi bir sorun var. Ordu-İstanbul dönüşü biletlerinden biri sistem hatası sonucu iptal olduğu söylenmekte ve en az 100 kere çağrı merkezini aramama rağmen biletimin yenisi verilmemekte ve hatta neden iptal edildiğine dair bile kimsenin bilgisi bulunmamaktadır.

Annem Ordu'da ve bu hata yüzünden yeni bilet almak zorunda kalacağız. Metro Turizm'i bir daha asla kullanmayacağım! Tüm olanları çevremle ve sosyal sitelerde paylaşıyorum. Bu mağduriyeti başkaları da yaşamasın!

Bilge 495 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön