Metro Turizm 2 Saatlik Rötar!

Fulya G. |

02 temmuz 2014 cumartesi günü İzmir Küçükkuyu ve - Küçükkuyu İzmir bileti aldım. Küçükkuyu 17:15'de almış olduğum bilet için 2 saattir Küçükkuyu otogarda gelmesini bekliyoruz bununla ilgili olarak burada beklediğim iki saatlik zaman kaybımı buna istinaden aracın rötar yapacağı bilgisini tarafıma bildirmedikleri için otobüs biletimin ücretini ve eve varışımı otobüsle sağlayamayacağım için taksi paramızı kesinlikle tarafıma ödenmesini talep ediyorum.

Kurumsal firmalar bunu yaparsa diğerlerini artık düşünemiyorum ve bu durumu tüm sosyal medyada yayınlayacağım ki herkes Metro Turizm'in kurumsallığının hikaye olduğunu görmeli. Konuyla ilgili olarak çok hızlı şekilde geri dönüş yapılmasını bekliyorum...

Etiketler :

Sefer Rötar Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:23

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm