Metro Turizm 2+1 Araba Aldım 2+2 Geldi!

Ozan M. |

23 ağustosta Geyikli'den İstanbul'a 16:30'a bilet aldım. Boyumun 1.90 olmasından dolayı özellikle normal koltuklara sığmadığımdan dolayı 2+1 araba arayıp bulup ondan bilet aldım. 2+2 araba geldi, diğerinin arıza yaptığı söylendi. önceden bize ne haber verildi nede arayıp servis nerden kalkacak diye sorduğumda söylendi.

2+2 arabada gittik. Aradaki farkın iadesini istedim ne cevap veren var ne birşey. Muavine soruyorum yazıhaneye sor diyor, yazıhaneye soruyorum şikayet edin diyor hayatımda bu kadar saçma bir firma görmedim!

Bir daha Metro Turizm'in önünden bile geçmem! Bavulumu alacağım muavin resmen yere fırlatıyor, arabada su istiyorum getirmiyor bir dövmedikleri kaldı resmen paramızla rezil olduk. Zaten servisleri de yok...

Etiketler :

Araç Konfor İkram Servis Hizmeti Personel Davranışı Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozan M.
  28 Eylül
  20:44

  Daha kaliteli hizmeyi boşverin önce siz paramı "gaspettiğiniz" hizmetimi verin bana sonra daha kalitesini verirsiniz!

 • 05 Aralık
  17:23

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm