14 Mayıs 2013 #1795951

Metro Kargo Taşımacılık Kutunun İçinden Eşyam Alınmış!

26.04.2013 Tarihinde Metro Kargo Çarşamba şubesine İstanbul'a gitmek üzere Rayban marka güneş gözlüğü teslim ettim. Gözlük sağlam kutusu içerisindeydi. Görevli teslim alarak yanımda poşet içine koydu. Tam bir hafta teslim edilemedi kargo. Alıcıya fatura numarasını bildirdim kendisi bile zor ulaştı. Teslim aldığında kargo görevlisinin yanında açtığını ve kutunun içinde gözlük olmadığını bildirdi durumu tutanakla tespit etmişler.


Şaştım kaldım. Başıma daha önce hiç böyle bir iş gelmemişti. Durumu şubeye bildirdim. Genel müdürlüğe fatura ve tutanağı iliştirerek bir dilekçe yazdım.Zararımın tazmin edilmesini istiyorum.

Hikmet 240 Okunma

Cevaplar

  • Hikmet06 Şubat 2014

    Firmaya kasım ayı içerisinde Tüketici Hakem Heyeti kararı gönderilmiş ama çözüm adına herhangi bir ilerleme olmamıştır. Yarın müşteri hizmetlerini arayıp kendilerini bilgilendireceğim. Zira zararım karşılanmaz ise icra yoluna başvuracağım.

  • Hikmet09 Haziran 2013

    Meşgul olduğum bir zamanda aranmış olabilirim. Haberim olmadı.

  • Metro Kargo Taşımacılık Temsilcisi25 Mayıs 2013

    Müşterimiz irtibat numarası olarak belirtmiş olduğu telefondan sorunun çözümü adına kendilerine ulaşılamamaktadır. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön