03 Haziran 2013 #1830144

Metro Kargo Taşımacılık Kargomuzu Teslim Etmiyor!

Cuma günü gelen kargo için web siteleri çalışmayan Metro kargonun genel müdürlüğünü arayarak bulunduğum ildeki şubelerinin telefon numaralarını aldım. Yaklaşık 60 denemeden sonra düşen telefona bakan kişi bir benim olmadığımı, arayanlarının çok olduğunu söyledi. Kargomu 5 e kadar teslim etmeleri için not alacağını belirtti. Tabi ki teslim falan olmadı. Sonra Genel müdürlükleri Cumartesi teslim edelim teklifinde bulundu. Tamam diyerek ev adresimi verdim.


Saat 2 ye kadar teslimin gerçekleşeceğini söyledi. Saat 3, gelen olmadı. Genel Müdürlüklerini tekrar tekrar aradığımda hiçbir muhatap bulamadım. Cumartesi olduğu için çıkmışlar. Ayrıca 444 lü numaraları çalışmıyor.

Kenan 194 Okunma

Cevaplar

  • Metro Kargo Taşımacılık Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Şikayet konusu hakkında gerekli görüşmeler yapılarak ilgili birimlerin yazılı uyarıları iletilmiştir. Müşterimizin belirtmiş olduğu şikayet konusu kapatılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri

  • Kenan'ın Teşekkür Mesajı04 Haziran 2013

    Kargo nihayet 5. günde teslim için getirildi. Fakat satıcı firmayla görüştüğüm ve bana başka bir kargo ile ürünü tekrar göndereceklerini söyledikleri için kabul etmedim ve iade ettim. Bilgilerinize..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön